Міністерство соціальної політики України спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами опрацьовує питання скерування у 2015 році за кордон на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій, а саме: дітей внутрішньо переміщених осіб; дітей, постраждалих в масових акціях протесту на Майдані Незалежності; дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь у проведенні антитерористичної операції.

З огляду на це управління соціального захисту населення Долинської районної державної адміністрації формує базу даних вищезгаданих дітей, для подальшого відпрацювання питання направлення на оздоровлення.

Оформлення  виїзду  групи дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення проводиться за наявності у  кожної  дитини  проїзного документа, що видається в установленому порядку органом внутрішніх справ за місцем проживання дитини.

Шановні батьки даної категорії дітей, просимо Вас терміново звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за детальним роз’ясненням з даного питання.

З собою мати:

-свідоцтво про народження дітей;

-підтверджуючий документ факту переміщення (для переселенців),

-підтверджуючий документ на батьків, які є учасники антитерористичної операції;

- копія проїзного документу на дитину.