січня 2020

13 січня 2020

До уваги осіб, які мають право на пільги

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг

 

Починаючи з січня 2020 року за бажанням пільговика пільги на житлово-комунальні послуги можна отримувати готівкою шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку.

Для цього пільговику необхідно подати до управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповідну заяву.

Довідки за телефоном 2 04 46

 

Читать далее

02 січня 2020

До відома громадян, яким виплата житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Перерахування коштів з рахунка для виплати житлових субсидій на рахунки виконавців комунальних послуг здійснюється АТ “Ощадбанк” в такій послідовності:

1) управителі, об’єднання, виконавці комунальних послуг, які уклали з   АТ “Ощадбанк” договори, подають щомісяця до 13 числа (включно)  АТ “Ощадбанк” реєстри одержувачів житлової субсидії разом з даними про облікові записи одержувачів житлової субсидії, нараховані суми за спожиті послуги у попередньому місяці та загальні суми до сплати, що включають заборгованість (переплату) за попередні періоди окремо за кожним видом послуги, крім витрат на управління багатоквартирним будинком.

Читать далее

Додаткова інформація