14 травня 2019

Запитання-відповіді по житловій субсидії

Запитання- відповіді по житловій субсидії.

  • Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?

Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

  • Кому потрібно повторно звернутися з документами? 

Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.

Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.

Читать далее

Про програму "Муніципальна няня"

           Із першого січня 2019 року в Україні діє нова соціальна програма – «Муніципальна няня», згідно з якою батьки можуть отримати від держави компенсацію частини витрат на послуги няні для дітей віком до трьох років. 12.02.2019 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 №68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», якою затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Про програму «Муніципальна няня»

«Муніципальна няня» – це урядовий проект, спрямований на підтримку батьків (усиновлювачів), опікунів для забезпечення догляду за дітьми віком до трьох років. Відповідно до Програми, родини можуть отримати від держави компенсацію частини витрат на послуги няні. На відшкодування частини витрат на послуги няні можуть розраховувати не лише батьки, які працюють, а й ті, хто перебуває у «декреті».

Читать далее

Додаткова інформація