серпня 2016

31 серпня 2016

Порядок надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Право на компенсацію мають непрацюючі фізичні особи, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям - інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування  і потребують постійної сторонньої допомоги ( крім осіб, що обслуговуються соціальними службами).

Документи надаються заявником особисто до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за реєстрацією постійного місця проживання особи , якій надаються соціальні послуги.

Читать далее

16 серпня 2016

Призначення субсидії особам, які орендують житло

Відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” із змінами від 27.04.2016року № 319 субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016року № 319 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”  скасовано порядок стосовно призначення субсидії особам, які орендують житло на наступний період без звернення громадян.

За особистим зверненням на підставі заяви, декларації  субсидія призначається за рішенням комісії, особі яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла, та проводить оплату за житлово - комунальні послуги.

Читать далее

03 серпня 2016

Про організацію роботи радників з питань внутрішньо переміщених осіб

       З 01 серпня 2016 року  на посаду радника Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб призначено Кулачко Валентину Веніамінівну, тел. 095 332 97 52.

       Радником Кулачко Валентиною Веніамінівною здійснюється прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб в Кіровоградській обласній державній адміністрації, яка знаходиться за адресою: м.Кропивницький (колишня назва міста - Кіровоград), площа Героїв Майдану,1, каб.№ 12.

 

Читать далее

Додаткова інформація