червня 2016

24 червня 2016

Спостережна комісія інформує

Розпорядженням голови Долинської районної державної адміністрації             від 01 червня 2016 року №   -р затверджено склад спостережної комісії, в зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації.

До складу спостережної комісії входять:

голова комісії  Ворона Олександр Миколайович - заступник голови райдержадміністрації; заступник голови комісії Герасименко Тетяна Анатоліївна- начальник відділу з правових питань, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації; секретар комісії Малолєтко Зоя Петрівна- начальник відділу з питань сім’ї, оздоровлення дітей та правової роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації; члени комісії: Білаш Інна Григорівна – директор Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бондюк Євгеній Анатолійович – голова громадської ради при райдержадміністрації(за згодою); Гронт Микола Юхимович – голова Долинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

Читать далее

23 червня 2016

Мінсоцполітики: Механізм надання субсидій працює ефективно

За результатами опалювального періоду 2015/2016 років вже понад 5,5 млн домогосподарств в Україні скористались правом одержання житлової субсидії. Це насамперед свідчить про те, що населення отримує реальну підтримку від держави при оплаті житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів, а сам механізм надання субсидій працює ефективно. На цьому наголошують у Мінсоцполітики, підбиваючи підсумки минулого та готуючись до наступного опалювальних сезонів.

 «Новий механізм нарахування субсидій значно спрощений та передбачає індивідуальний підхід щодо розрахунку розміру субсидії, який здійснюється окремо для кожної сім’ї і залежить виключно від доходів. Це означає, що заможні споживачі платитимуть за себе самостійно, а люди з меншим доходом будуть отримувати підтримки з держбюджету», - нагадує директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Читать далее

21 червня 2016

Засідання районної спеціальної комісії

21 червня 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Зеленокорінної Інни Вікторівни відбулось засідання районної спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників, на якому розглядались питання про заплановані вивільнення працівників Кіровоградської філії ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" та відділу освіти районної державної адміністрації.

Заслухано інформації директора районного центру зайнятості, керівників та голів профспілкових комітетів Кіровоградської філії ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" та відділу освіти райдержадміністрації про заплановане вивільнення працівників в зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці.

За результатами обговорень, членами комісії були прийняті відповідні рішення та надано рекомендації щодо проведення реорганізації підприємства та установи у відповідності до чинного законодавства України.

Читать далее

Про погашення заборгованості із виплати заробітної плати

На засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулося 25 травня 2016 року, порушувалося питання про погашення заборгованості із виплати заробітної плати у Кіровоградській регіональній філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру».

З огляду на це, з метою інформування Кіровоградської облдержадміністрації про стан виплати заробітної плати у Кіровоградській регіональній філії Центру ДЗК, повідомляємо, що філія діє на принципах госпрозрахунку, самофінансування, самоокупності та не фінансується з державного бюджету. Єдиним джерелом доходів філії є виконання на території області землевпорядних та землеоціночних робіт.

Читать далее

17 червня 2016

Триває період літнього оздоровлення та відпочинку дітей Долинського району у 2016 році

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечує державну підтримку пільговим категоріям дітей, безпосередньо з питання оздоровлення та відпочинку. 

   Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році розглянуто на засідання колегії Долинської райдержадміністрації 13 травня 2016 року.Видано розпорядження голови райдержадміністрації, яким  затверджено: склад міжвідомчого оперативного штабу з питань організації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році; графік перевірки готовності таборів з денним перебуванням до відпочинкової зміни.

Проведено два засідання оперативного штабу.

Читать далее

Соціальний захист пільговиків за 5 місяців поточного року

На обліку в управлінні праці станом на 01.06.2016 року перебуває  9923 пільговика, з них:

-         інвалідів війни – 77 осіб;

-         учасників бойових дій – 396 осіб ( в т.ч. 208 – АТО)

-         учасників війни та членів сімей загиблих/померлих ветеранів – 766 осіб;

-         дітей війни – 3329 осіб;

-         осі, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС – 471 особа;

-         інвалідів – 1640 осіб;

-         сільських медиків, педагогів, працівників культури на пенсії – 126 осіб;

-         багатодітних сімей – 331 сім’я;

-         інших категорій – 2787 осіб.

Читать далее

14 червня 2016

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір інвалідів віком від 16 років І-ІІІ груп (в тому числі учасників АТО, переселенців), що не потребують стороннього догляду на професійну реабілітацію з медичним спостереженням та іншими видами реабілітації, що забезпечать адаптацію інвалідів до професійного навчання.

Відкриття груп та зарахування на навчання в Центрі відбувається по мірі надходження справ, але орієнтовний графік такий:

№ п/п

Фахова курсова підготовка

Термін навчання

Орієнтовний початок занять 2016 року

1.

4112 Оператор комп’ютерного набору

6 місяців

Вересень 2016 р.

Грудень 2016 р.

2.

4121 Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)

10,5 місяців

Серпень 2016 р.

3.

7436 Швачка

6 місяців

Вересень 2016 р.

4.

7433 Кравець

4 місяці

Листопад 2016 р.

5.

5123 Молодша медична сестра по догляду за хворими

6 місяців

Червень 2016 р.

Жовтень 2016 р.

Читать далее

08 червня 2016

Про розгляд звернень громадян

За період з 01 січня 2016 року по 01 червня 2016 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 175 письмових звернень громадян . З них через урядову “гарячу” лінію — 130; через Обласний Контактний Центр — 30; через Адміністрацію Президента — 0; прийом голови Долинської райдержадміністрації — 15.

Із 175 письмових звернень, які надійшли до управління :

72 — призначення та виплата державної соціальної допомоги;

11— надання матеріальної допомоги;

9 — пільгове забезпечення із них – 3 учасника АТО;

77 — надання субсидії;

2 — питання виплати заробітної плати;

4 – допомога багатодітним сім’ям.

Звернення громадян розглядалися у терміни, визначені чинним законодавством України. Всі письмові звернення вирішено згідно з чинним законодавством.

Читать далее

Додаткова інформація