травня 2016

19 травня 2016

Повідомна реєстрація колективних договорів

Стаття 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» передбачає повідомну реєстрацію колективних договорів в органах державної виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування.

На виконання пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115, управління соціального захисту населення Долинської РДА, повідомляє, що протягом січня-квітня 2016 року проведена повідомна реєстрація 25 колективних договорів та доповнення до колективного договору підприємств (установ, організацій) району, а саме:

Читать далее

Внесено зміни до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 внесено зміни до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 389.

Зокрема, повідомляється, що збільшено з 6 до 12 місяців період, на який визначається право осіб на отримання пільг (при цьому залишився незмінним термін, за який враховуються доходи, — 6 місяців, що передують місяцю звернення, з якого визначається право).


Окрім цього, доповнено перелік доходів, які враховуються при визначенні права особи на отримання пільг, допомогою по безробіттю та іншими виплатами, що здійснюються органами соціального страхування.


Не переглядається право осіб на отримання пільг, якщо закінчився термін, на який було визначено право. Для інших осіб, а також після закінчення терміну, на який було визначено право, визначається право на отримання пільг на наступні 12 місяців.

Читать далее

18 травня 2016

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в антитерористичній операції, та членів їх сімей»

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» резервісти — це особи (громадяни України), які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний та воєнний час.

06 травня 2016 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в антитерористичній операції, та членів їх сімей», який прийнято Верховною Радою України 12 квітня 2016 року.

Читать далее

17 травня 2016

Державні службовці, які проходять перевірку

Остапчук О.С. - перевірку завершено.

Антощенко О.Я. - перевірку завершено.

Говенко Л.В. - перевірку завершено.

Гребенюк Н.В. - перевірку завершено.

Гриценко І.В. - перевірку завершено.

Грунтова О.О. - перевірку завершено.

Джугостранська С.В. - перевірку завершено.

Козуб О.А. - перевірку завершено.

Коломойцева І.М. - перевірку завершено.

Кравченко І.В. - перевірку завершено.

Куліш І.М. - перевірку завершено.

Курілко О.В. - перевірку завершено.

Лентандзе К.О. - перевірку завершено.

Леуш О.М.- перевірку завершено.

Малолєтко З.П.- перевірку завершено.

Пугач О.А. - перевірку завершено.

Резніченко Ю.А.- перевірку завершено.

Романча Л.Є. - перевірку завершено.

Трикуленко Т.О. - перевірку завершено.

Хильченко О.А.- перевірку завершено.

Чернікова А.О.- перевірку завершено.

Шаповалова О.М.- перевірку завершено.

Храпко С.В. - перевірку завершено.

Фанчалска Т.С. - перевірку завершено.

Кравчук В.А. - перевірку завершено.

Литвиненко С.Г. - перевірку завершено. 

Сергієнко Т.В. - перевірку завершено.

Трайтак Т.В. - перевірку завершено.

 

Цумарев С.О. - заява, декларація.

Руденко І.П. - заява, декларація.

Читать далее

Додаткова інформація