19 травня 2016

Повідомна реєстрація колективних договорів

Стаття 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» передбачає повідомну реєстрацію колективних договорів в органах державної виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування.

На виконання пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115, управління соціального захисту населення Долинської РДА, повідомляє, що протягом січня-квітня 2016 року проведена повідомна реєстрація 25 колективних договорів та доповнення до колективного договору підприємств (установ, організацій) району, а саме:

Читать далее

Внесено зміни до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 внесено зміни до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 389.

Зокрема, повідомляється, що збільшено з 6 до 12 місяців період, на який визначається право осіб на отримання пільг (при цьому залишився незмінним термін, за який враховуються доходи, — 6 місяців, що передують місяцю звернення, з якого визначається право).


Окрім цього, доповнено перелік доходів, які враховуються при визначенні права особи на отримання пільг, допомогою по безробіттю та іншими виплатами, що здійснюються органами соціального страхування.


Не переглядається право осіб на отримання пільг, якщо закінчився термін, на який було визначено право. Для інших осіб, а також після закінчення терміну, на який було визначено право, визначається право на отримання пільг на наступні 12 місяців.

Читать далее

Додаткова інформація