січня 2016

06 січня 2016

Про перейменування вулиць та провулків нашого міста!

Шановні жителі, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності !

        25 грудня 2015 року депутатами Долинської  міської  ради було прийнято рішення № 59 «Про перейменування вулиць, провулків міста Долинська». Відповідно до вказаного рішення перейменовано вулиці та провулки у м.Долинська:

-вулицю  40 р. Жовтня  на  вулицю  Івана  Яковенка (власне ім'я, долинчанин, який героїчно загинув у ході АТО на Сході  Країни);

-вулицю Ворошилова  на вулицю Ольги Долинської  (власне ім'я, долинчанка, землевласниця помістя Долинське );

Читать далее

05 січня 2016

Павло Розенко розповів про основні зміни у пенсійному забезпеченні у 2016 році

У 2016 році буде обмежений розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню.

 „Ми фіксуємо максимальний розмір пенсії, вище якого призначатися пенсія в Україні не буде. Цей розмір складає 10 740 гривень. На наше переконання, найвищий розмір пенсії не повинен перевищувати розумних меж”, - сказав Розенко на брифінгу у Будинку Уряду.

Читать далее

У 2016 році зростуть мінімальні соціальні стандарти, виплати одиноким матерям та дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, - Розенко

У Державному бюджеті України на 2016 рік передбачене підвищення мінімальних соціальних стандартів двічі протягом року – з 1 травня та з 1 грудня.  В цілому протягом року соцстандарти зростуть на 12,5%. Про це на брифінгу заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

 За словами Розенка, на кінець 2016 року мінімальний розмір заробітної плати (прожитковий мінімум для працездатних осіб) складе 1550 грн, мінімальний розмір пенсії (прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність) - 1208 грн.

Читать далее

Роз'яснення щодо надання пільг дітям війни

В зв’язку з численними зверненнями дітей війни, щодо порядку надання пільг з урахуванням середньомісячного доходу, управління соціального захисту населення повідомляє.

Законом України „Про соціальний захист дітей війни” передбачено дітям війни 25-відсоткову знижку плати за користування комунальними послугами у межах норм споживання. Зазначені пільги не поширюються на членів сім’ї пільговика.

Читать далее

Додаткова інформація