грудня 2015

15 грудня 2015

Домашнє насильство - порушення прав людини

Протягом 16 днів з 25 листопада по 10 грудня 2015 року в районі проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». За підсумками даної акції та  з нагоди відзначення Дня Прав Людини, відбулося  засідання «круглого столу» на тему «Домашнє насильство-порушення прав людини».         

          В даному засіданні взяли участь структурні підрозділи Долинської райдержадміністрації, до повноважень яких відноситься попередження насильства в сім’ї; робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та профілактика жорстокого поводження з дітьми. Засідання відбулося за головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Омельченка, який зазначив, що  в Україні проблема домашнього насильства  протягом останнього часу   стала предметом публічного обговорення. Для того, щоб перемогти реальне зло, його треба зазнати, відкрито обговорити проблему та шукати шляхи вирішення. 

Читать далее

04 грудня 2015

Про виплату одноразової грошової допомоги

19 серпня 2015 року Кабінетом Міністрів України затверджено постанову за № 604, яка визначає Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту.

Відповідно до вищезазначеної постанови одноразова грошова допомога виплачується у разі загибелі (смерті) волонтера - з дати смерті, що зазначена у свідоцтві про смерть або встановлення інвалідності - з дати, що зазначена у довідці медико-соціальної експертної комісії.

Читать далее

Додаткова інформація