липня 2015

22 липня 2015

Семінар-навчання

     15 липня 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар навчання з сільськими радами району з питань надання пільг з  1 липня 2015 року з урахування середньомісячного сукупного доходу сімї, надання субсидій населенню за спрощеним механізмом та з питань опіки та піклування.

     На семінарі були присутні та виступили начальник управління Іващенко Тетяна Вікторівна, начальник відділу персоніфікованого обліку та інтеграції інвалідів Резніченко Юрій Анатолійович та начальник відділу з питань сімї, оздоровлення дітей та правової роботи Малолєтко Зоя Петрівна.

Читать далее

03 липня 2015

Щорічний фестиваль сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини-2015»

     З метою сприяння відродженню та популяризації національних цінностей української родини, відтворенню та збереженню народних традицій, розкриттю таланту та творчих здібностей сімей,   Долинська делегація в складі творчої родини Літвінових нещодавно взяла участь  в XІ областному фестивалі сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини», в місті Кіровограді, де вперше учасників та гостей приймав обласний дендропарк. У відкритті фестивалю взяли участь начальник відділу сім’ї та оздоровлення дітей департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації Марина Пустовойт та заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук, які побажали всім учасникам, гостям і організаторам фестивалю змістовної роботи, творчої наснаги, впевненості у власних силах.                                                         

     Долинський район  представляла  співуча родина у складі: Валентина Літвінова, Євгена Літвінова  та Івана Літвінова, під супроводом начальника відділу  з питань сім’ї, оздоровлення дітей та правової роботи управління соціального захисту Долинської райдержадміністрації Зої Малолєтко.    

Читать далее

02 липня 2015

Програма житлових судсидій

Субсидія призначається одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг.

Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами з урахуванням пільг перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», якою з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій.

Для призначення субсидії необхідно подати лише два документа - заяву про призначення житлової субсидії (далі – Заява) та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі – Декларація), форма яких спрощена. Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у Декларації.

Всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами) надають організації, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення.

Читать далее

Додаткова інформація