27 червня 2015

Сімейний відпочинок учасників АТО та членів їх сімей

  З метою виконання пункту 34 напрямів реалізації та заходів обласної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх сімей, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 19 вересня № 650 та відповідно до затвердженого Порядку надання послуг з організації сімейного відпочинку демобілізованих учасників АТО, які проходили військову службу в районах проведення АТО та членів їх сімей, управлінням соціального захисту населення розпочато роботу щодо прийому заяв від демобілізованих учасників АТО для оздоровлення в закладах відпочинку.

   За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого управління, кабінет № 8 або за тел. 5-16-90.

 

   З Порядком надання послуг з організації сімейного відпочинку можна ознайомитися, перейшовши за посиланням Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 червня 2015 року № 219-р.

Читать далее

Роз’яснення стосовно призначення субсидії на житлово - комунальні послуги не власникам житла

   Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 із змінами та доповненнями, субсидія призначається не власнику житла, який зареєстрований  та проживає за даною адресою, та оформив особові рахунки  в організаціях надавачах послуг на своє ім‘я.

   В разі коли сім‘я орендує житлове приміщення, субсидія надається при наявності договору оренди житлового приміщення, та відкриття особових рахунків на наймача житлового приміщення. Відповідно до Цивільно Правового Кодексу України договір оренди майна, складений на період до 3 –х років, нотаріально не засвідчується.

Читать далее

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     Для реалізації програми щодо комплексного медико - санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Кіровоградській області кошторисом на 2015 рік передбачені кошти в розмірі 374 тис. грн.  

      14 року № 134 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у  державному  бюджеті для комплексного медико - санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, бюджетні кошти спрямовуються на:

      надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності за спільним рішенням управлінь та управлінь  охорони здоров’я обласних і міських держадміністрацій на підставі укладених договорів, розрахунків витрат, проведених зазначеними закладами, та актів про виконані роботи;

    

Читать далее

Додаткова інформація