травня 2015

29 травня 2015

Про пільговий проїзд

   Відповідно до Закону України „ІІро внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деякик законодавчих актів України" від 28.12.2014 N 76-VIII з 1 червня 2015 року скасовуеться право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.

   Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистськик переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інвалідів ІІІ групи та інших.

   Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 N 354 „Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування" і від 16.08.1994 N 555 „Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. N 354 передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.

   Таким чином, особи, які належать до учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, з 1 червня цього року зможуть реалізувати свое право на безоплатний проїзд, у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди.

Читать далее

Про затвердження норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом

    З метою соцілаьного захисту маозабезпечених верств населення області та відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2015 року № 192-р затверджено нові норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання у 2015 році пільг  і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, виходячи із розрахованих граничних показників вартості твердого паливо - 1366,12 грн. за одну тонну та вартості скрапелного газу - 175,26 грн. за один балон.

Читать далее

26 травня 2015

До уваги керівників підприємств, установ та організацій! Інформація щодо продукції, яка виготовляється УВП Українського товариства глухих в м. Кіровоград

      Кіровоградське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих приймає замовлення на продукцію, що виготовляється підприємством.

      Основний напрямок діяльності підприємства - розробка, виготовлення та продаж торгівельного обладнання: стійок, вітрин, стелажів, підставок, корзин, решіток та крючків для промислових і продовольчих товарів.

       Додатковий напрямок виробництва - виготовлення меблів для навчальних закладів та громадських установ: регульовані, нерегульовані парти і стільці, столи викладачів, лавки з ДСП та металеві лавки, а також - виробів на потребу комунальних закладів: урни різних типів, металеві хрести, надгробки та оградки, кронштейни для кріплення вуличних світильників.

Читать далее

Пільговий проїзд для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів з 1 червня зберігається

Ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих чи померлих ветеранів війни, інваліди І-ІІІ груп, особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорій, зможуть і надалі користуватися правом на безкоштовний проїзд. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

 „Кабінет Міністрів України не буде відміняти постанови №354 від 17.05.1993 та від №555 від 16.08.1994  щодо безкоштовного проїзду у громадському транспорті пенсіонерів за віком та інвалідів. Особи, які належать до категорій учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, інвалідів, чорнобильців І та ІІ категорій, з 1 червня цього року зможуть і надалі реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському і приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди”, - пояснив він.

Читать далее

21 травня 2015

Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від  17 серпня 2002 року №1146 “Про вдосконалення механізму надання соціальної допомоги” та постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106  “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, з метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до вимог чинного законодовства Міністерством соціальної політики України видано наказ від 21 квітня 2015 року № 441 “Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг”.

Читать далее

Відповідальність керівників за порушення строків виплати заробітної плати

Статтею 265 Кодексу законів про працю України (далі КЗпПУ) передбачено відповідальність осіб, винних в порушенні законодавства про працю (незаконне звільнення працівників, невиконання зобов’язань за колективними договорами, несвоєчасна та нижче законодавчо встановленого мінімуму виплата заробітної плати, тощо).

Суб’єктами відповідальності можуть бути власники підприємств, керівники, їх заступники, керівники структурних підрозділів, головні бухгалтери, а також інші посадові особи, які безпосередньо відповідають за дотримання трудового законодавства.

Відповідно до ст.115 КЗпПУ заробітна плата виплачується регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок, що не перевищує шістнадцяти календарних днів.

Читать далее

20 травня 2015

Матеріальна допомога звільненим з військової строкової служби

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 8 квітня 2015 р. № 185
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, що додається.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 26

 

Читать далее

19 травня 2015

Про укладання колективних договорів

Стаття 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» передбачає повідомну реєстрацію колективних договорів в органах державної виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування.

Упродовж березня - квітня 2015 року повідомну реєстрацію в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації пройшли 8 колективних договорів (ПП "Автоцентр "Долинка", ПАТ "Долинський хлібозавод", ФГ "Шевченко Плюс", ПП "Госпсервіс", ПСП "Зарічне", ПСП "АФ Зоряни", ПП "Фотекс", КП "Стадіон "Колос" ).

Рекомендуємо укладати колективні договори на підприємствах, установах та організаціях як запоруку соціальної стабільності.

Читать далее

Положення про комісію по спірним питанням

                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                   Розпорядження голови     Долинської районної

державної адміністрації 

06   травня   2015 №  137-р

 

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію по вирішенню спірних питань щодо призначення

різних видів державної соціальної допомоги

 1. Комісія по вирішенню спірних питань щодо призначення різних видів державної соціальної допомоги (далі - комісія), утворена відповідно до пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива",                 від 09 січня 2003 року № 117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги", від 24 лютого 2003 року № 250 "Про Порядок  призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям" та від 28 лютого 2015 року № 106 "Про удосконалення порядку надання житлових субсидій".

 

Читать далее

09 травня 2015

Забезпечення санаторно-курортними путівками учасників АТО

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 31 березня 2015 р. № 200
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, що додається.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 26

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 31 березня 2015 р. № 200

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Загальні питання

Читать далее

Додаткова інформація