26 травня 2015

До уваги керівників підприємств, установ та організацій! Інформація щодо продукції, яка виготовляється УВП Українського товариства глухих в м. Кіровоград

      Кіровоградське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих приймає замовлення на продукцію, що виготовляється підприємством.

      Основний напрямок діяльності підприємства - розробка, виготовлення та продаж торгівельного обладнання: стійок, вітрин, стелажів, підставок, корзин, решіток та крючків для промислових і продовольчих товарів.

       Додатковий напрямок виробництва - виготовлення меблів для навчальних закладів та громадських установ: регульовані, нерегульовані парти і стільці, столи викладачів, лавки з ДСП та металеві лавки, а також - виробів на потребу комунальних закладів: урни різних типів, металеві хрести, надгробки та оградки, кронштейни для кріплення вуличних світильників.

Читать далее

Пільговий проїзд для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів з 1 червня зберігається

Ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих чи померлих ветеранів війни, інваліди І-ІІІ груп, особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорій, зможуть і надалі користуватися правом на безкоштовний проїзд. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

 „Кабінет Міністрів України не буде відміняти постанови №354 від 17.05.1993 та від №555 від 16.08.1994  щодо безкоштовного проїзду у громадському транспорті пенсіонерів за віком та інвалідів. Особи, які належать до категорій учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, інвалідів, чорнобильців І та ІІ категорій, з 1 червня цього року зможуть і надалі реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському і приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди”, - пояснив він.

Читать далее

Додаткова інформація