квітня 2015

28 квітня 2015

Про удосконалення порядку надання житлових субсидій з 1.05.2015р.

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій” (далі – Постанова), якою з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій.


 

Постановою передбачено наступне.

Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії (далі – Заява) та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі – Декларація), форма яких спрощена (додається). Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у Декларації.

 

Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання Заяви і Декларації.Субсидія призначатиметься на 12 місяців на підставі відомостей про доходи, які зазначено у Декларації, а на наступний період – без звернення, на підставі отриманої інформації про доходи від Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів. При цьому у разі коли оплата послуг з централізованого опалення проводиться лише в опалювальний період або за двоставковим тарифом, або для індивідуального опалення використовується природний газ (електроенергія), розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний періоди. Читать далее

22 квітня 2015

Заходи до 29 роковини Чорнобильської катастрофи

Відповідно до районного плану заходів, пов’язаних з 29-ми  роковинами  Чорнобильської катастрофи, 26 квітня 2015 року:

о 8-00 в Свято-Успенській церкві м. Долинська відбудеться поминальна  панахида  по  померлим внаслідок Чорнобильської трагедії;

 о 8-45 біля пам ятного знаку  “Землякам-чорнобильцям від вдячних долинчан”  відбудеться мітинг  вшанування  пам яті жертв Чорнобильської катастрофи;

  Після мітингу в сесійній залі райдержадміністрації відбудеться зустріч керівництва   району  та   міста   з   вдовами   померлих громадян,  смерть яких пов язана з Чорнобильською катастрофою, інвалідами 1 категорії, батьками дітей, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи,  батьками потерпілих дітей-інвалідів дитинства, батьками потерпілих  дітей- напівсиріт.

 Запрошуємо взяти участь у заходах та відвідати у музеї історії Долинського району  постійно діючу тематичну експозицію.

Читать далее

17 квітня 2015

розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування у 2015 році

Відповідно до  Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та на виконання пункту 9 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм,    пов язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 вересня 2005 року № 936, наказом  Міністерства соціальної   політики  України від 10 березня 2015 року №259, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 березня 2015 року за № 306/26751, по Кіровоградській області затверджено такі розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування    громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  на  2015 рік:

            для громадян, віднесених до категорії 1 – 293 гривні;

            для громадян, віднесених до категорії 2 – 146,5 гривень.

Читать далее

Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в України в Кіровоградській області

15 квітня цього року на території Долинського району був проведений одноденний тренінг для суб’єктів Національного механізму взаємодії, що працюватимуть у сфері попередження та протидії торгівлі людьми.

Даний захід проведено в рамках впровадження на території Кіровоградської області проекту  ОБСЄ «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні в Кіровоградській області» за участі обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва(ОЖІС). 

Під час тренінгу, який вели члени ОЖІС- Тетяна Федорова та Наталія Калашникова, учасники розглянули ряд проблем торгівлі людьми, методи запобігання торгівлі людьми та механізм встановлення статусу особі, яка постраждала від торгівлі людьми.  

Визнавши проблему торгівлі людьми, як загрозу національній безпеці та становленню демократичної держави, порушення прав людини та кримінальний злочин, Україна включилася в процес протидії торгівлі людьми.

Читать далее

Призначено голову районної державної адміністрації

15 квітня 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації головою обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком було представлено новопризначеного голову Долинської районної державної адміністрації Ірину Бондаренко.        

   Під час офіційного представлення очільника районну голова облдержадміністрації визначив ключові завдання, що ставить Президент України і обласна влада. Передусім це питання підтримки української армії, важливість злагодженої співпраці влади, громади, волонтерів, сільгоспвиробників та підприємців. Визначив важливість мобілізаційних та демобілізаційних завдань, соціальної адаптації вояків, які повертаються зі сходу, разом із їхньою моральною підтримкою влада має подбати і про матеріальний бік питання – забезпечити роботою, лікуванням, підтримкою їх сімей. Голова облдержадміністрації зосередив увагу і на питаннях цивільного захисту населення, оповіщення населення, стану об’єктів укриття як питань спільного вирішення з боку влади, власників об’єктів та підприємництва.

Читать далее

16 квітня 2015

Про виплату щорічної разової грошової допомоги до 9 травня

    Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України   від 31 березня 2015 року №147 «Деякі питання виплати у 2015 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань” відповідно якої у 2015 році визначені розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня:

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

 інвалідам I групи - 2835 гривень;

 інвалідам II групи - 2475 гривень;

 інвалідам III групи - 2200 гривень;

 

Читать далее

07 квітня 2015

КОМПЕНСАЦІЯ підприємствам заробітної плати мобілізованим!

 До уваги керівників підприємств, установ та організацій

 

Долинського району.

 

        Постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2015 року № 105 затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

 

        Відповідно до п. 4 Порядку для виплати компенсації підприємство, установа або організація подає щомісяця до 15 числа органу соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам згідно з Додатком, погодженим районним (міським) військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу.

Читать далее

01 квітня 2015

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Шановний споживачу!

      Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Читать далее

Додаткова інформація