17 квітня 2015

розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування у 2015 році

Відповідно до  Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та на виконання пункту 9 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм,    пов язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 вересня 2005 року № 936, наказом  Міністерства соціальної   політики  України від 10 березня 2015 року №259, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 березня 2015 року за № 306/26751, по Кіровоградській області затверджено такі розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування    громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  на  2015 рік:

            для громадян, віднесених до категорії 1 – 293 гривні;

            для громадян, віднесених до категорії 2 – 146,5 гривень.

Читать далее

Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в України в Кіровоградській області

15 квітня цього року на території Долинського району був проведений одноденний тренінг для суб’єктів Національного механізму взаємодії, що працюватимуть у сфері попередження та протидії торгівлі людьми.

Даний захід проведено в рамках впровадження на території Кіровоградської області проекту  ОБСЄ «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні в Кіровоградській області» за участі обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва(ОЖІС). 

Під час тренінгу, який вели члени ОЖІС- Тетяна Федорова та Наталія Калашникова, учасники розглянули ряд проблем торгівлі людьми, методи запобігання торгівлі людьми та механізм встановлення статусу особі, яка постраждала від торгівлі людьми.  

Визнавши проблему торгівлі людьми, як загрозу національній безпеці та становленню демократичної держави, порушення прав людини та кримінальний злочин, Україна включилася в процес протидії торгівлі людьми.

Читать далее

Призначено голову районної державної адміністрації

15 квітня 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації головою обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком було представлено новопризначеного голову Долинської районної державної адміністрації Ірину Бондаренко.        

   Під час офіційного представлення очільника районну голова облдержадміністрації визначив ключові завдання, що ставить Президент України і обласна влада. Передусім це питання підтримки української армії, важливість злагодженої співпраці влади, громади, волонтерів, сільгоспвиробників та підприємців. Визначив важливість мобілізаційних та демобілізаційних завдань, соціальної адаптації вояків, які повертаються зі сходу, разом із їхньою моральною підтримкою влада має подбати і про матеріальний бік питання – забезпечити роботою, лікуванням, підтримкою їх сімей. Голова облдержадміністрації зосередив увагу і на питаннях цивільного захисту населення, оповіщення населення, стану об’єктів укриття як питань спільного вирішення з боку влади, власників об’єктів та підприємництва.

Читать далее

Додаткова інформація