січня 2015

31 січня 2015

Питання працевлаштування переселенців – пріоритет влади, - Павло Розенко

   30 січня 2015 року при Мінсоцполітики відбулася науково-практична конференція на тему «Проблеми внутрішньо переміщених осіб у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв’язанні».

   У конференції взяли участь Міністр соціальної політики Павло Розенко, виконуючий обов’язки директора Державного центру зайнятості Ярослав Кашуба, народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, а також представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, Федерації профспілок України, Державної служби зайнятості, громадських організацій, експерти міжнародних організацій, провідні вчені та волонтери.

   «Дуже добре, що на заході присутні представники громадянського суспільства, волонтерських організацій. За останній рік ми побачили становлення нового прошарку активних громадських ініціатив, які стали активними та ефективними, інколи навіть заміщаючи владні організації, доповнюючи наші зусилля», - зазначив Міністр.

  

Читать далее

23 січня 2015

Шлях переселенця

Читать далее

22 січня 2015

Про встановлення граничних показників вартості твердого палива та скрапленого газу

     Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19 січня 2015 року № 13-р встановлено граничний показник вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг та житлових субсидій населенню у 2015 році на рівні 1263,68 грн. для однієї тони твердого палива та 162,12 грн. для одного балону скрапленого газу.

     В зв’язку з цим розпочинається робота по прийому заяв для виплати готівки на пільгове тверде паливо та скраплений газ.

     Нагадуємо, що підставою для отримання готівки на пільгове тверде паливо та скраплений газ є довідка про наявність пічного опалення в приміщенні, в якому зареєстрований пільговик, до якої додається заява єдиного зразка. Жителям сільської місцевості для отримання вищевказаної готівки необхідно звертатися до селищної або сільської ради.

Читать далее

19 січня 2015

Мінсоцполітики забезпечить соціальний захист населення за умови поступового підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

   Відбулася зустріч фахівців Міністерства соціальної політики України з експертами фіскальної групи місії Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду.

   Під час зустрічі обговорено низку питань щодо надання соціальної допомоги громадянам, зокрема, отримання житлових субсидій.

   Заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін наголосив, що 2015 рік стане роком реформ у соціальній сфері: «У цьому році запроваджується механізм адресного надання пільг окремим категоріям громадян».

Читать далее

17 січня 2015

Про встановлення соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування

Постанова Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409“ Про встановлення  соціальних стандартів у  сфері  житлово – комунального обслуговування”

Відповідно до статей 5, 9 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Встановити громадянам, які відповідно до законодавства мають субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла для:

1) оплати користування житлом/утримання житла – 13,65 кв. метрів загальної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на  домогосподарство;

Читать далее

15 січня 2015

Конкурс

Оголошення відсутні.

Читать далее

Додаткова інформація