31 січня 2015

Питання працевлаштування переселенців – пріоритет влади, - Павло Розенко

30 січня 2015 року при Мінсоцполітики відбулася науково-практична конференція на тему «Проблеми внутрішньо переміщених осіб у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв’язанні».

У конференції взяли участь Міністр соціальної політики Павло Розенко, виконуючий обов’язки директора Державного центру зайнятості Ярослав Кашуба, народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, а також представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, Федерації профспілок України, Державної служби зайнятості, громадських організацій, експерти міжнародних організацій, провідні вчені та волонтери.

«Дуже добре, що на заході присутні представники громадянського суспільства, волонтерських організацій. За останній рік ми побачили становлення нового прошарку активних громадських ініціатив, які стали активними та ефективними, інколи навіть заміщаючи владні організації, доповнюючи наші зусилля», - зазначив Міністр.