29 грудня 2014

Привітання зі святами

Шановні відвідувачі сайту!

Прийміть наші щирі вітання з найприємнішим та найочікуванішим зимовим святом — Новим роком. Нехай він стане для вас символом оновлення та здійснення мрій, принесе добробут, мир та злагоду. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, цікавих зустрічей і творчих звершень.

Нехай у новому 2015 році справдиться все, про що ви мрієте. Бажаємо вам завжди відчувати повагу й підтримку колег, любов і тепло близьких вам людей.

З Новим роком!

Читать далее

Новорічні пригоди- свято для дітей

    Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні, що несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм…Справжня дитяча радість, неповторний запал в очах, здійснення мрій та віра в чудеса… Саме такі миттєвості можна було спостерігати на святі «Одного разу, на свято Миколая» для дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС в приміщенні Долинської районної державної адміністрації. А саме, 19 грудня в приміщенні райдержадміністраці діти пільгової категорії зустрілися з Святим Миколаєм  та казковими героями, які від щирого серця привітали дітлахів та їх батьків зі святами та провели цікаві розважальні конкурси. На прощання Святий Миколай вручив всім новорічні подарунки, які були надані депутатом районної ради, генеральним директором ТОВ «Новолозуватське» Шевченком О.Г.

     Щоденна увага і турбота, родинне тепло і любов – усе це є життєво важливим для кожної дитини, якого б віку вона не була. Особливо це стосується тих дітей, які з різних причин втратили батьків або якщо родина перебуває у тяжких життєвих обставинах.

   

Читать далее

Додаткова інформація