07 грудня 2014

Павло Розенко: Адресні пільги і новий трудовий кодекс - основні пріоритети у 2015 році

Міністр соціальної політики Павло Розенко розповів про пропозиції до програми Уряду на 2015 рік. За його словами їх п’ять.

«Перше – це, безумовно, трансформація пенсійної системи, включаючи перехід від поступального нарахування пенсій до підтримки недержавного пенсійного страхування, підготовка бази для переходу до накопичувальної системи недержавного пенсійного страхування», - зазначив Міністр.

По-друге, за словами Павла Розенка, - це посилення адресності надання пільг. «Ми будемо робити все, щоб пільги і відповідні компенсації адресно потрапляли тільки до тих, хто ці пільги реально потребує. Отримання тієї чи іншої пільги буде залежити від доходів людей. Не може, умовно кажучи, пенсіонер, у якого пенсія 15-20 тисяч гривень, мати ще й безкоштовний проїзд у громадському транспорті, включаючи метро. Держава і так йому забезпечило нормальну пенсію», - повідомив Міністр, додавши, що дискусії з цього питання ще триватимуть.

Решта три пріоритети, за його словами, - це ситуація на Сході країни і переселенці, трудовий кодекс і реорганізація соціальних фондів.

Читать далее

Додаткова інформація