Сімейний відпочинок учасників АТО та членів їх сімей

З метою виконання пункту 34 напрямів реалізації та заходів обласної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх сімей, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 19 вересня № 650 та відповідно до затвердженого Порядку надання послуг з організації сімейного відпочинку демобілізованих учасників АТО, які проходили військову службу в районах проведення АТО та членів їх сімей, управлінням соціального захисту населення розпочато роботу щодо прийому заяв від демобілізованих учасників АТО для оздоровлення в закладах відпочинку.

За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого управління, кабінет № 8 або за тел. 5-16-90.

З Порядком надання послуг з організації сімейного відпочинку можна ознайомитися, перейшовши за посиланням Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 червня 2015 року № 219-р.