До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     Для реалізації програми щодо комплексного медико - санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Кіровоградській області кошторисом на 2015 рік передбачені кошти в розмірі 374 тис. грн.  

      14 року № 134 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у  державному  бюджеті для комплексного медико - санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, бюджетні кошти спрямовуються на:

      надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності за спільним рішенням управлінь та управлінь  охорони здоров’я обласних і міських держадміністрацій на підставі укладених договорів, розрахунків витрат, проведених зазначеними закладами, та актів про виконані роботи;

    

  придбання ліків, витратних матеріалів медичного призначення, реактивів для стаціонарів спеціалізованих лікувальних закладів, що надають медичну допомогу громадянам.

      З метою ефективного та цільового використання державних коштів визначено перелік спеціалізованих медичних закладів області та кількість ліжок, виділених в них для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які затверджені розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08 серпня 2014 року №301-р.

      В області за зазначеною програмою фінансується 10 спеціалізованих медичних закладів, серед них:

 Обласна лікарня                                          80 ліжок

 Дитяча обласна лікарня                             60 ліжок

 Комунальний заклад “Кіровоградський кардіологічний диспансер”                                                   30 ліжок

 Комунальний заклад “Кіровоградський онкологічний диспансер”                                                   30 ліжок

 Комунальний заклад “Обласна туберкульозна лікарня”                                                        20 ліжок

 Комунальний заклад “Кіровоградська обласна психіатрична лікарня”                                                         5 ліжок

 Комунальний заклад “Кіровоградський обласний шкірно-

 венерологічний диспансер”                                                                                                                 15 ліжок  

ДУ“Сектор медичного забезпечення УМВС України в Кіровоградській області”                             20 ліжок

Комунальний заклад “Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги”                                    40ліжок

Комунальний заклад“Центральна міська лікарня м.Кіровограда”                                             10 ліжок

      Передбачені області кошти розподілені на підставі поданої департаментом охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації потреби на лікарські засоби, вироби медичного призначення та лабораторні реактиви на 2015 рік, яка зформована згідно з заявками спеціалізованих лікувальних закладів відповідно до клінічних протоколів, стандартів лікування, нозологічних структур та фармаекономіки.  

      У разі потреби громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у високовартісноиу лікуванні, їм необхідно звернутись із направленням лікувального закладу до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою:  м. Кіровоград, вул. Чорновола, 38.       

       Довідки за телефоном 22-68-23

Додаткова інформація