Про пільговий проїзд

   Відповідно до Закону України „ІІро внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деякик законодавчих актів України" від 28.12.2014 N 76-VIII з 1 червня 2015 року скасовуеться право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.

   Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистськик переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інвалідів ІІІ групи та інших.

   Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 N 354 „Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування" і від 16.08.1994 N 555 „Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. N 354 передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.

   Таким чином, особи, які належать до учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, з 1 червня цього року зможуть реалізувати свое право на безоплатний проїзд, у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди.

Додаткова інформація