До уваги керівників підприємств, установ та організацій! Інформація щодо продукції, яка виготовляється УВП Українського товариства глухих в м. Кіровоград

      Кіровоградське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих приймає замовлення на продукцію, що виготовляється підприємством.

      Основний напрямок діяльності підприємства - розробка, виготовлення та продаж торгівельного обладнання: стійок, вітрин, стелажів, підставок, корзин, решіток та крючків для промислових і продовольчих товарів.

       Додатковий напрямок виробництва - виготовлення меблів для навчальних закладів та громадських установ: регульовані, нерегульовані парти і стільці, столи викладачів, лавки з ДСП та металеві лавки, а також - виробів на потребу комунальних закладів: урни різних типів, металеві хрести, надгробки та оградки, кронштейни для кріплення вуличних світильників.

 

       В 2014 році введені у виробництво та масово виготовлялись вироби на потребу армії: двоярусні розбірні ліжка згідно технічних умов ДСТУ, польові розкладні ліжка, печі по типу буржуйки "Економ-Уют" та міні-печі індивідуальні.

        Замовлений Вами виріб буде розроблено конструкторським відділом Кіровоградського УВП УТОГ згідно письмового або усного техзавдання в найкоротший термін. Завдяки роботі висококваліфікованих спеціалістів буде виготовлений зразок виробу і представлений Вам для випробування.

        Кіровоградське УВП УТОГ - одне з небагатьох підприємств-виробників в Україні з модернізованим виробництвом, яке гарантує якість, надійність і довговічність виробів. На матеріали, з яких виготовляються металеві вироби, підприємство надає сертифікати якості.

       За бажанням замовника можливо також доукомплектувати виріб необхідними для торгівлі атрибутами: пластиковими цінникотримачами, наклейками, топперами.

        Інформація щодо продукції яка виготовляється, ціни, контактні дані, умови доставки можна переглянути на сайті Кіровоградського УВП УТОГ.

 

Додаткова інформація