Призначено голову районної державної адміністрації

15 квітня 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації головою обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком було представлено новопризначеного голову Долинської районної державної адміністрації Ірину Бондаренко.

Під час офіційного представлення очільника районну голова облдержадміністрації визначив ключові завдання, що ставить Президент України і обласна влада. Передусім це питання підтримки української армії, важливість злагодженої співпраці влади, громади, волонтерів, сільгоспвиробників та підприємців. Визначив важливість мобілізаційних та демобілізаційних завдань, соціальної адаптації вояків, які повертаються зі сходу, разом із їхньою моральною підтримкою влада має подбати і про матеріальний бік питання – забезпечити роботою, лікуванням, підтримкою їх сімей. Голова облдержадміністрації зосередив увагу і на питаннях цивільного захисту населення, оповіщення населення, стану об’єктів укриття як питань спільного вирішення з боку влади, власників об’єктів та підприємництва.

Новопризначеного голову райдержадміністрації очільник області закликав всіляко підтримувати і заохочувати розвиток району.

У свою ж чергу Ірина Петрівна подякувала за виказану їй довіру через призначення на посаду голови районної державної адміністрації, висловила готовність напружено працювати на користь громади і виконувати поставлені перед нею завдання, сподіваючись на підтримку у своїй роботі від депутатського корпусу, місцевих підприємців, громадських організацій, волонтерів та сільгоспвиробників.

Після представлення відбулась нарада із керівниками силових структур району, потім Сергій Кузьменко зустрівся з головою та членами Долинської районної організації «Асоціація сільськогосподарських виробників».

За матеріалами сайту http://dl.kr-admin.gov.ua