До уваги громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорій 1 та 2

У зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 року        № 76-VIII “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України”, відповідно до роз’яснення Міністерства соціальної політики України (лист від 04.02.2015 року № 88/20/112-15) щодо призначення та виплати компенсацій та допомоги передбачених Законом України  “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”,  пільговикам з числа осіб, постраждалих в внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають право на пільги та компенсації згідно з декількома законами України,  пільги та компенсації будуть надаватися відповідно до одного із законів України за його вибором з 01 січня 2015 року.

В зв’язку з цим, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1 та 2,  які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України ( про інвалідів війни, про дітей війни, про міліцію, СБУ, прокуратуру та інші), необхідно терміново, до 17 лютого 2015 року  звернутися особисто із заявою за яким саме законом пільговик бажає отримувати пільги до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, кабінети №7, №8.

Телефон для довідок 5-16-90.