До уваги громадян України, громадських, благодійних організацій та волонтерів, які займаються вивезенням дітей з небезпечної території Донбасу

   У зв’язку із загостренням ситуації на Сході України Міністерством соціальної політики створено координаційну групу з питань перевезення дітей з Донецької та Луганської областей до безпечних районів і тимчасового розміщення в придатних для цього приміщеннях, зі згоди їх батьків.

   Міністерство отримало інформацію із регіонів України щодо:

- координаторів регіонів з питань перевезення дітей з Донецької та Луганської областей та їх тимчасового розміщення в придатних для цього приміщеннях;

 

- установ, закладів оздоровлення та відпочинку, загальноосвітніх закладів (всього 275, з яких 156 закладів системи освіти, 48 закладів системи охорони здоров`я, 37 закладів системи Мінсоцполітики та 34 заклади оздоровлення та відпочинку), в яких можуть бути розміщені 15 176 дітей.

   Звертаємося до всіх, хто займається перевезенням дітей із зони конфлікту в безпечні регіони. Зазначену інформацію ви можете отримати в Департаменті захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України за телефонами: (044) 278-58-51, (044) 278-52-95, вказавши кількість дітей, звідки їх планується перевезти і бажаний регіон.

 

За матеріалами сайту Мінсоцполітики

Додаткова інформація