Новорічні пригоди- свято для дітей

    Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні, що несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм…Справжня дитяча радість, неповторний запал в очах, здійснення мрій та віра в чудеса… Саме такі миттєвості можна було спостерігати на святі «Одного разу, на свято Миколая» для дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС в приміщенні Долинської районної державної адміністрації. А саме, 19 грудня в приміщенні райдержадміністраці діти пільгової категорії зустрілися з Святим Миколаєм  та казковими героями, які від щирого серця привітали дітлахів та їх батьків зі святами та провели цікаві розважальні конкурси. На прощання Святий Миколай вручив всім новорічні подарунки, які були надані депутатом районної ради, генеральним директором ТОВ «Новолозуватське» Шевченком О.Г.

     Щоденна увага і турбота, родинне тепло і любов – усе це є життєво важливим для кожної дитини, якого б віку вона не була. Особливо це стосується тих дітей, які з різних причин втратили батьків або якщо родина перебуває у тяжких життєвих обставинах.

   

25 грудня 2014 року районна делегація дітей в кількості 80 осіб взяла участь у проведенні обласного новорічного дива, яке проведено було в обласній філармонії.  На свято були запрошені пільгові  категорії дітей, перевагу отримали діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції  та діти з сімей, які тимчасово переміщені з зони проведення антитерористичної операції. Протягом двох годин діти району отримали задоволення у перегляді театрального дійства, в якому з казковими героями відбувалися  різноманітні новорічні пригоди.

   Участь у обласному святі забезпечено за підтримкою спонсорів - керівників селянсько-фермерських господарств: Мілляра Р.К, Тарасова О.Ю., Журби В.Г. Співака А.І. та ПРАТ «Украгро НПК» Шевчука В.П.

    Велика вдячність всім не байдужим людям від дітей та батьків, за здійснення дитячих мрій. Бажаємо вам здійснення мрій та задумів в усіх ваших добрих справах. Успіхів вам, щастя, злагоди та веселих новорічних і різдвяних свят.

Додаткова інформація