Проведення зустрічей

14 лютого 2019 року відбулася робоча нарада за участі керівництва Управління соціального захисту населення, Пенсійного Фонду та Укрпошти.

На нараді обговорено шляхи реалізації впровадження в районі монетизації житлових субсидій, визначено графік виїздів мобільного офісу для проведення роз’яснювальної роботи на сільських територіях.

20 лютого 2019 року Управлінням соціального захисту населення проведено зустріч з працівниками Укрпошти району щодо роз’яснень населенню системи монетизаціх субсидій.

20 лютого 2019 року відбулися зустрічі з керівництвом сільських територій та громадянами з приводу роз’яснення порядку надання субсидійу грошовій та готівковій формі на території Новогригорівки-1 сільської ради та Молодіжненської селищної ради.

21 лютого 2019 року проведено зустріч з соціальними робітниками територіального центру по обслуговуванню населення, щодо роз’яснення підопічним порядку оплати за житлово-комунальні послуги в умовах монетизації субсидій. Було надано вичерпні відповіді на всі запитання.

24 лютого 2019 року за ініціативи міської ради відбулася зустріч з жителями в БК "Червона калина", на яку було запрошено керівників Управління соціального захисту населення. Заступник начальника УСЗН, Луньова Ірина Борисівна, надала вичерпну інформацію присутнім по програмі монетизації субсидії та відповіла на всі запитання присутнім.