Повідомна реєстрація колективних договорів

На виконання пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115, управління соціального захисту населення повідомляє, що протягом серпня - вересня 2018 року проведена повідомна реєстрація 3 колективних договори підприємств (установ, організацій) Долинського району, а саме:

- колективний договір ФГ „Вікторія СТ” на 2018 – 2023 роки, який підписали від адміністрації – керівник фермерського господарства, від трудового колективу – уповноважений представник ради трудового колективу;

- колективний договір ФГ "Антощенка Г.І." на 2018 – 2023 роки, який підписали від адміністрації – керівник фермерського господарства, від трудового колективу – уповноважений представник ради трудового колективу;

- колективний договір Фінансового управління райдержадміністрації на 2018 – 2020 роки, який підписали від адміністрації – начальник управління, від трудового колективу – голова профспілкового комітету.